GOD SØNDAG!
Namaste, fra Pushkar i Rajasthan. Uken har vært full av begivenheter som ikke lar seg for forklare i et avsnitt. Oppsummeringen er at vi koser oss med nydelig mat i herlig temperatur og med fantastiske opplevelser, enda så er vi bare halvveis i turen👏🚎👍🏽🌄
Jeg befinner meg nå i India, på turen jeg arrangerer gjennom Masalamagic. Har med meg en flott gjeng fra Norge og vi storkoser oss 🙂 Skriver et mer utfyllende innlegg til uken, men i mellomtiden er det bare å følge med på sosiale medier. Navnet er masalamagic både på snapchat og instagram der dere kan se litt av turen på story.
Over til noe annet – her kommer ukemenyen med så mye godt. Håper dere finner noe fristende å lage 🙂 PS! Følg med på bloggen i morgen, da har jeg en stor nyhet å dele. Nyt siste bit av helgen, så snakkes vi snart.